SAYISAL PAZARLAMA

Tunkay ekibi, çevrimiçi pazarlama oyununun nabzını tutuyor ve işe yarayan özelleştirilmiş pazarlama stratejileri yapıyor. Kitlenizin bilgi için gitmeyi sevdikleri belirli beğeniler, beğenmemeler ve yerler var. Sürecimiz, pazarınızın tam bir değerlendirmesini içerir, böylece pazarlama dolarınız, işletmeniz için gerçekten önemli olan insanlara ulaşmak için harcanır. Deneyimli ekibimizle, sosyal medya pazarlaması, arama motoru pazarlaması ve sonuç odaklı profesyonel, bilimsel bir yaklaşım için e-posta pazarlamasının yanı sıra kapsamlı bir çevrimiçi pazarlama stratejisi de dahil olmak üzere tüm çevrimiçi pazarlama işlemlerinin kapsamı hakkında konuşun dönüşümleri büyük oranda artırın.

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Tunkay sosyal pazarlama uzmanları, şirketinize daha fazla maruz kalma, daha fazla ilgi ve daha fazla dönüşüm sağlamak için yalnızca sosyal medya platformlarında mümkün olan bağlanma gücünü kullanacak.

Arama Motoru Paaarlaması (PPC)

Arama Motoru Paaarlaması (PPC)

Yalnızca tıklama başına ödeme girişiminin gerçekleşeceğini düşünmüyoruz. PPC uzmanlarımız her kampanyayı dikkatli bir şekilde yönetir, onları taze ve aktif tutmak için analizleri izler ve sizden satın alma olasılığı en yüksek piyasa segmentine hitap etmeye odaklanır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Gerçekler - Google konularında sıralama - çok fazla. Çoğu kullanıcı Google'da asla birinci sayfanın ötesine bakmaz. Şirketiniz nerede? SEO ekibimiz sizin için çalışmaya başladığında büyüyü izleyin.

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü Reklamcılık

Çevrimiçi pazarlama uzmanlarımız, en iyi performans gösteren pazarlama ağlarıyla ortak olarak çalışır ve süper akıllı pazarlamacılar, işinizin başarısı için önemli olan müşterilere, ayrıntılara kadar hitap edecek görüntülü reklamlar oluşturabilir.

E-posta Pazarlama

E-posta Pazarlama

Doğru kullanıcılardan eyleme ilham verecek bir e-posta pazarlama programı oluşturmak için çevrimiçi kullanıcı davranışına ilişkin kayda değer bir beceri ve anlayış gerekir. Hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz - araştırmayı yaptık, böylece e-posta pazarlama programınız sonuç alıyor.

Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon ekibimiz, konsept geliştirmeden senaryo, döküm, yapım öncesi ve yapım sonrası gibi her şeyi yapıyor. İnsanlar videoyu seviyor - doğru yapıldığında. Tunkay ekibimiz işin en iyisi ve video projeniz üzerinde çalışmaya hazır.