MOBİL VE TABLET ÇÖZÜMLERİ

Potansiyel müşterilerinizin çoğunluğu bir mobil cihazla arama yapar. Markanızın herhangi bir cihaza girmesi gerekir; bunun gerçekleşmesine yardımcı olabiliriz. Ekibimiz, olağanın üzerinde ve ötesinde performans için en gelişmiş teknolojiye hakim oldu. Mobil kullanıcıların alışkanlıklarını, davranışlarını ve beklentilerini anlıyoruz. Duyarlı tasarımdan yerel uygulama geliştirmeye kadar, markanızın yeni performans alanlarına girmesine yardımcı olabiliriz. Satın almadan önce bir mobil cihazda arama yapan binlerce müşteriyi kaçırmayın.

Uyumlu Web Siteleri

Uyumlu Web Siteleri

Ekibimiz, hedef pazarınıza girmeye ve herhangi bir aksaklık, karışıklık veya sorun yaşamadan ekrandan ekrana geçmelerini sağlayan uyumlu siteler geliştirir. Bir site mobil cihazlarda ne kadar kolay çalışırsa yanıt o kadar iyi olur. Yazı tiplerinin boyutu ve stilinden giriş alanlarına ve grafik tasarıma kadar, neyin işe yaradığını bulmak için teknolojinin derinlemesine araştırdık.

Etkileşimli Satış Sunuları

Etkileşimli Satış Sunuları

İPad ve diğer tabletler için yüksek performanslı sunumlarla satış ekibinize avantaj sağlayın. İşletmeniz daha alakalı, ileri teknoloji ve saygın olarak kabul edilecek ve satış ekibiniz sihri gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları araca sahip olacak.