WEB SİTESİ ÇÖZÜMLERİ

Tunkay yazılımda biz erken bilinçli, tutkulu ve istekliyiz ve asla sıra dışı olandan daha azına razı değiliz. Ekibimiz keşfetme dürtüsünü heyecanlandırmaya odaklanmıştır. Web sitelerimiz büyülenmek, ilham vermek ve sonra fethetmek için özel olarak hazırlanmıştır. Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, bir web sitesini hayata geçirme ve maksimum performans gösterme vizyonuna ve yeteneğine sahiptir. Hiçbir şey şansa bırakılmaz ve her tasarım öğesi kullanıcıları daha ileriye taşınmaya ikna eder. Kitleniz, işletmenizle çevrimiçi etkileşime girerken zevk hissedecektir. Daha fazla zevk = daha fazla müşteri. Yeniden tasarım zamanı? Vizyon sahibi olalım.

Görsel Tasarım

Görsel Tasarım

Grafik tasarımcılarımız renk, görüntü, alan ve göz izlemeye duygusal tepki gizemlerine girdiler. Her unsur maksimum çekicilik yaratmaya yöneliktir. Tasarımlarımız, ilk kontağın görmezden gelinmesini imkansız hale getirmek için planlanmıştır. Görsel cazibe, markanızın ilk izlenimidir.

Gelişme

Gelişme

Tunkay yazılım son derece yetenekli programcı ve geliştirici ekibi, mevcut tüm teknolojik gelişmelerde eğrinin önündedir. Her ayrıntı, sitenin nihai kullanıcı keyfi ve katılımı için performans göstermesini sağlamak amacıyla değerlendirilir. Kusursuz bir kullanıcı deneyimi için ısrar ediyoruz.

CMS Tasarım ve Uygulama

CMS Tasarım ve Uygulama

Web siteniz yaşayan, nefes alan bir organizma. İçerik yönetim sistemimiz (CMS), web sitenizi sık sık güncellenen ve her şeyden önce alakalı olan en yüksek performansta tutmak için çalışır. Sürecimiz devam ediyor ve yeni teknolojilerin zorluklarını ve değişen kullanıcı beklentilerini karşılamak için geliştirme becerilerimizdeki eğrinin önünde kalıyoruz. Yaklaşımımız hakkında statik bir şey yok - CMS sistemimiz onu taze tutar.

Kampanya Mikro Siteleri

Kampanya Mikro Siteleri

Tunkay hedeflenen alıcı personeline ulaşmak ve belirli ürünleri tanıtmak için mikro siteler oluşturmak için her büyüklükte şirketle birlikte çalışır. Yaratıcı ekibimiz, performans gösteren mikro siteler oluşturarak pazarlama girişiminize dahil olduğunda büyüyü izleyin.

Web Sitesi Yeniden Tasarım Hizmetleri

Web Sitesi Yeniden Tasarım Hizmetleri

Bir kullanıcının web sitenize iniş yaparken şirketiniz hakkında bir görüş oluşturması yalnızca 50 milisaniye sürer. İlk izlenim, sayfadaki görsel tasarım öğelerine verilen yanıttır. Tıknaz, modası geçmiş bir web sitesini mobil cihazlar için tamamen optimize edilmiş taze ve çekici bir şeye dönüştürebiliriz.

Web Sitesi Bakım Hizmetleri

Web Sitesi Bakım Hizmetleri

Bir web sitesi oluşturabilir, başlatabilir ve paranın içeri girmesine izin verirseniz iyi olur. Web sitesi bakımı çevrimiçi varlığınızı alakalı ve güncel tutar. Tatbikatı biliyoruz ve performans asla bozulmayacak şekilde ayrıntıları yönetiyoruz.