STRATEJİ & PLANLAMA

Tunkay yazılımda hepimiz strateji ile ilgiliyiz ve ilk günden beri varız. En gelişmiş teknolojilerle tamamen donanmış durumdayız ve yenilikçi çevrimiçi pazarlama stratejileri geliştirme konusunda eğrinin çok ötesindeyiz. Ekibimizle çalışırken hileler ve bahane yok - size gerçek olanı veriyoruz: işe yarayan çevrimiçi pazarlama stratejileri. Sürecimiz gerçeğe dayalıdır ve ekibimiz, planlama aşamasında size yardımcı olmak ve rehberlik etmek için masaya olağanüstü bir uzmanlık düzeyi getirir.

Çevrimiçi Konumlandırma ve Strateji

Çevrimiçi Konumlandırma ve Strateji

Kitleniz markanızı nasıl algılıyor ve duygusal olarak tepki veriyor? Konumlandırma yaklaşımımız, nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi bulmak, ardından sizi oraya götüren yaratıcı bir pazarlama kampanyası hazırlamaktır.

Marka Geliştirme ve Entegrasyon

Marka Geliştirme ve Entegrasyon

Her markanın olumlu veya olumsuz bir kişiliği vardır - ve logo tasarımınızdan, sloganınızdan veya anahtar kelimenizden çok daha derine iner. Eksiksiz bir marka kimliği geliştirmenize ve devam eden marka stratejinizi mükemmel şekilde destekleyen ve bunlarla entegre olan pazarlama ürünleri oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Medya Planlaması

Medya Planlaması

Kampanya ne kadar tatlı olursa olsun, bitiş çizgisine getirmek için yanınızdaki medyaya ihtiyacınız var. Tunkay medya planlama ekibimiz, gerçekleştiren entegre kampanyalar geliştirme becerilerine sahiptir.

Site Mimarisi Planlaması

Site Mimarisi Planlaması

Kullanıcıları memnun eden bir site oluştururken mimari ilkeler devreye girer. Ziyaretçileriniz sitenizde kendinizi evinizde hissetmelidir ve mimari yapı kullanılabilirlik açısından kritik bir faktördür. Doğru yapıyoruz.

Tel Çizim

Tel Çizim

Bir tel çizim, site, uygulama veya sayfa için vizyonun görsel bir temsilidir. Önerilen tasarımı ilk aşamalarında görmek, konsepti geliştirme sürecinin başlarında hayata geçirir.

Analitik Analizi

Analitik Analizi

Sayıları seviyor musun? Tunkay yazılımda yaptığımız her şeyde gerçekleri yürekten alıyoruz. İster yeni bir site, ister bir yeniden tasarım, bir uygulama geliştirmeniz veya başka bir dijital pazarlama girişimi, analitik ve izleme planlıyor olun, doğru oluşturmak için bize gereken cevapları verin. Performansı değerlendirmek için ikinci bir göze mi ihtiyacınız var, yoksa analizinizi sıfırdan ele almamızı mı istiyorsunuz? Hepsini yapıyoruz.