KURUMSAL CMS ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal düzeyde içerik yönetim sistemleri (CMS), temel CMS entegrasyonundan fazlasını arayan işletmeler için sağlam platformlar sunar. içeriğiniz, pazarlamanız ve verileriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayan gelişmiş işlevsellik ve özellikler sunar. Orta ila büyük ölçekli işletmeler (veya hızla büyüyen küçük işletmeler) için mükemmeldir, CMS'nizle kurumsal rotayı kullanmak büyük işletme avantajlarından yararlanabilir.

Kentico

Kentico

.NET'te yerleşik olarak bulunan Kentico, hepsi bir arada CMS, e-ticaret ve çevrimiçi pazarlama çözümü arayan şirketler için mükemmel bir platformdur.

Umbraco

Umbraco

Umbraco, .NET tarafından desteklenen açık kaynaklı bir CMS sunar. Harika müşteri hizmetleri teklifleri, kolay özelleştirme ve kült benzeri geliştiriciler topluluğu ile tanınırlar.

Sitefinity

Sitefinity

.NET'te yerleşik güvenli bir CMS, e-ticaret ve çevrimiçi pazarlama platformu arayan şirketler için hepsi bir arada çözüm.

Drupal

Drupal

Drupal, ölçeklenebilirlik ve olgun topluluğu için bilinen popüler bir açık kaynaklı PHP CMS platformudur.

Dnn

Dnn

Eskiden DotNetNuke olan DNN, aynı platformda içerik, pazarlama ve e-ticaretten yararlanmanızı sağlayan .NET'te yerleşik bir CMS sunar.

Sitecore

Sitecore

Çok kanallı otomasyona odaklanan Sitecore, esnek bir CMS, dijital ticaret yetenekleri, kişiselleştirme ve entegre bir pazarlama paketi sunar.

WordPress

WordPress

Belki de en iyi bilinen açık kaynaklı CMS'lerden biri olan Wordpress, PHP'de yerleşiktir ve esnekliği, güçlü SEO yetenekleri ve temaların ve eklentilerin geniş kullanılabilirliği ile bilinir.