KEŞFET

TunKay Yazılım'da, keşif sürecimiz güçlü bir temel oluşturur. Ekibimiz, işletmenizin gelecekteki büyümesini ve başarısını sağlamaya yardımcı olmak için geçmişinizin ve günümüzün güçlü yanlarını temel alarak işinizi tam olarak anlamak için zaman ayırır. Özel pazar segmentinize yönelik araştırmalar, çevrimiçi varlığınızı doğru kitleye hitap etmek için geliştirmemize olanak tanır. Her öğe, müşterilere olumlu bir yanıt oluşturmak için tasarlanmıştır.

Kullanıcı Araştırması

Kullanıcı Araştırması

Ekibimiz, ürünümüzün doğru hedef kitleye hitap etmek için hazırlanmış olması için kapsamlı bir kullanıcı araştırması yürütülür. Ürününüzü, markanızı veya pazarlama girişiminizi başarılı kılmak için etkili yöntemleri belirlemek için kullanıcı davranışı testi kapsamını kullanırız.

Kullanıcı Görüşmeleri

Kullanıcı Görüşmeleri

Sürecimiz, kullanıcıların çevrimiçi yaptıklarını neden yaptığını anlamak için kullanıcılarınızın başkanlarına girmeyi içerir. Kullanıcı görüşmelerimiz, kitlenizin davranışıyla ilgili iç hikayeyi ortaya koyuyor. Olgu bulma sürecinde, müşterileriniz veya müşterileriniz için önemli olan kullanıcılarla röportaj yaparak yukarıda ve öteye gidiyoruz.

Kullanılabilirlik Testi

Kullanılabilirlik Testi

Sürecimiz, kullanıcı davranışını ve katılımını değerlendirmek için kapsamlı tasarım ve kullanılabilirlik testlerini içerir. İzleyicilerinizin gitmelerini istediğimiz yere gitmelerini ve yapmalarını istediklerimizi yapmalarını sağlamak için talimatlar veya tek başına uçan bir arayüzle oynamasına izin veriyoruz. Hiçbir şey şansa bırakılmaz.

Pazar ve Rekabet Analizi

Pazar ve Rekabet Analizi

Pazarınızın ve rekabetin ne yaptığının tam bir değerlendirmesi, öğrendiklerini kendi yararınıza kullanabilmenizi sağlar. Rakiplerinizin taktiklerini anlamanın faydalarını topluyor ve başarılı çevrimiçi taktikleri bir sonraki seviyeye taşıyoruz.